TR ENG 中文  
 
   HAKKIMIZDA
   
 

1993 Yılında Merkezi İstanbul' da olmak üzere faaliyete geçen şirketimiz aradan geçen kısa zaman içerisinde faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde gerçek başarıyı ve mükemmelliği yakalamıştır.

Başarı ve mükemmellik şirketimizin iş yaptığı tüm diğer firmalarla tam bir uyum içerisinde çalışmasından kaynaklanmaktadır.

Şirketimiz gerek ihracat gerekse  ithalatta birlikte iş yaptığı diğer firmalara verdiği güven ile adından söz ettiren saygın firmalardan biridir .

Uzakdoğu ile yapılan ticarette önemli rol oynayan şirketimiz uzak doğu, orta doğu ve Afrika ülkeleri ile ticaretini geliştirmiştir. Bugün ulaşılan noktada üç kıtada birçok dış ticaret firması ile ortak yürüttüğü çalışmalar neticesinde gerek üretim yapan gerekse direkt satışta bulunan birçok firmaya uygun şartlarda güvenilir ve dürüst hizmet ile mal temin edilmektedir.

Bu tanıtım alanında sizlere sunduğumuz materyaller ve bunların yanında  değişkenlik gösteren diğer materyallerle ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için kontak noktalarından bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

Sizlerle her zaman daha iyiye ve daha güzele ulaşma mutluluğu ile

BAŞKAN
JIA ONAY

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz İletişim Site Created By Netürk Copyright 2010 © JİA DIŞ TİCARET Her hakkı saklıdır.